Техпідтримка

Компанія "Мунго" заснована в 1968 році як приватний бізнес. В даний час вона перетворилася на велике підприємство з великою клієнтською базою, репутацією професіонала і зайняла міцну позицію на міжнародному ринку будівельного кріплення. Це стало можливим завдяки постійному збільшенню асортименту продукції та впровадження найсучасніших технологій у процес виробництва. Так в 2003 році в Ольтене при виробництві продукції зі сталі стала застосовуватися технологія багатоступінчастого холодного формування. Завдяки інноваціям, компанія "Мунго" буде продовжувати сприяти розвитку технологій будівельного кріплення.

Наші професійні співробітники, які продуктивно працюють з інженерами, конструкторами, будівельниками і т. д. накопичили за цей період різноманітний досвід, зможуть Вам професійно і в мінімальні терміни раціонально і правильно підібрати кріплення, провести навчання персоналу, семінар. Наші фахівці допомагають правильно скласти специфікацію. Встановити і налагодити роботу з інженерної програмою з підбору кріплення - «Mungo FixCalc». Інформуватимуть Вас про останні новинки й нові тенденції компанії Mungo.

Дуже часто буває складно підібрати потрібний Вам кріплення унаслідок поганої якості будівельного матеріалу або з причини відсутності інформації про марку (якості) будівельного матеріалу до якого буде відбуватися монтаж. Ця проблема повністю виключена при роботі з нашими співробітниками, які проведуть випробування професійного кріплення Mungo безпосередньо у вас на об'єкті, в результаті якого вам буде запропоновано вирішення вашої проблеми.