Про компанію

За 42 роки існування компанія Mungo набула досвіду, технічні знання і популярність на ринку. З цими складовими ми здатні рости і розвиватися ще багато років.

Кріпильні системи з Швейцарії Маркування «Swiss Quality» (швейцарська якість) повсюдно вважається знаком високої якості продукції, уважного ставлення до замовника і першокласного сервісу.

 

Розташування головного офісу і розміщення виробництв в Ольтені, що знаходиться в центральній частині Швейцарії, є незаперечною перевагою при роботі в цій країні, а також відмінною стратегічної платформою для поставок продукції більш ніж в 52 країни по всьому світу.

Історія компанії

1968 Заснування Mungo Befestigungstechnik AG
1976 Заснування регіонального представництва «Мунго» в м. Бремен (Німеччина)
1977 Початок роботи з організації міжнародної дистриб'юторської мережі (більше 50 країн)
1980 Відкриття нового адміністративної та складської будівлі
1994 Організація лінії виробництва (м. Бремен)
2000 Організація повністю автоматизованого складу (м. Ольтен)
2003 Початок виробництва продукції зі сталі методом багатоступінчастого холодного формування (м. Ольтен)
2004 Нагорода «За нові технології», Японія
2005 Нагорода «Краща компанія», кантон Солтурн, Швейцарія
2008 40 років компанії Mungo Befestigungstechnik AG Щвейцария
2009 Повністю автоматизований процес упаковки

 
 
Ми займаємося анкерними технологіями понад 40 років. Щоб бути на «висоті» ми постійно вдосконалюємо свою продукцію: розробляємо нову, більш доступну в роботі, збільшуємо вимоги з безпеки, і все це, зрештою, приносить економічну вигоду нашим клієнтам. Особливу увагу наші інженери надають питанням практичного застосування і новим технічним рішенням, що дозволяє нам відповідати найвищим стандартам якості.

Коли мова йде про якість, ми не йдемо на компроміс. Сертифікати SQS і IQNet тому пряме свідчення. На додаток до зовнішнього моніторингу фірми, в компанії відбувається внутрішній контроль якості, експертиза обладнання та лабораторій - тільки це гарантує безпеку і якість нашої продукції.
 
 
Застосування продукції Мунго гарантує високу надійність кріплень та експертно-технічну підтримку наших фахівців і інженерів. Ви можете бути впевнені в отриманні відповідей на всі виникаючі питання. При необхідності комплексного підходу або консультації по проекту, ми завжди готові надати оптимальне рішення.

Компанія Mungo - це одна з провідних компаній в розвитку, виробництві і реалізації кріпильної продукції високої якості, яка пропонує своїм клієнтам вигідне партнерство. Продукція Mungo включає в себе нейлонові дюбелі, металеві анкери, хімічні кріплення, кріплення для ізоляції, бури і т.д.